Teknede Evlilik Teklifi İzmir

Teknede Evlilik Teklifi İzmir

Sevgilinle hayatını birleştirmek istiyorsan sıra o büyük soruyu sormaya geldi demektir. Nasıl bir teklif yapacağınız konusunda uzun uzun düşünün. Çünkü bu teklif yıllar boyunca aranızda konuşacağınız çocuklarınıza hatta torunlarına anlatacağınız bir anınız olacak. Tüm bunlar göz önüne alındığında kimi sade, kimi gösterişli, kimi de doğal gelişen bir uygulama olarak planlar. Bu planlamaların her biri ve daha fazlası için firmamızın paketlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Seçeceğiniz paketin içine istediklerinizi dahil edebilir istemediklerinizi ise çıkarabilirsiniz.

İlginç evlilik teklifi İzmir için organizasyonumuzun siz müstakbel gelin damat adayları için hazırladığı paketlerde birbirinden ilginç evlilik tekliflerini içeren senaryolarımıza göz atın. Masanızın başında iken kalkın sandalyenizden yanına gidin, elini tutun ,diz çökün ve gözlerinin içine bakarak benimle evlenir misin derken yüzüğünü çıkarın ve sevgilinize uzatın. Bu teklifi sevgililer gününde yaptığınızda diğer günlere göre çok daha romantik olmasını sağlayacaktır. Dans ekibi ile evlilik teklifi İzmir  şehrinde çok tercih edilme evlilik tekliflerinden biri. O ana uygun olarak hazırlanan dans ekibi romantik müzik eşliğinde koreografilerini sergilerken yapılacak bir evlilik teklifi de çok beğenilecek türden. Tabi ki sevgililer gününde yapılan evlilik teklifinin kabul edileceğine dair genel geçer bir görüş vardır ama sakın yanılmayın. Kız kulesi gibi romantik bir ortamda bile uzatılan yüzüğün geri çevrildiği de oluyor. O yüzden sevgililer günü dahi olsa evet cevabınızı alacağınızdan emin olunca evlilik teklifi edin. Yoksa nasılsa bugün sevgililer günü nasılsa bugün kandırırım onu diyerek evlilik teklifi  etmeyin.

Otel odasında evlilik teklifi çok tercih edilen konseptlerden bir tanesi. Sevgililer gününde diyelim ki oteldesiniz. Oteldeyken kullanılabilecek çok fazla teklif türü var. Mesela otelde cd çaların içine daha önce kendi sesiniz ile müziğin üzerine yapacağınız bir evlilik teklifi çok beğenilecek türden. Bu tip uygulamaları organize eden firmamız işlemlerin her adımında yanınızda. Ya da çağıracağınız bir kemancı saati geldiğinde kapınızı çalar ve siz açtığınızda kemanını çaldığı esnada evlenme teklifi ederek romantik bir evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.

Aşk teknesi İzmirDans ekibi ile evlilik teklifi İzmirİlginç evlilik teklifi İzmirİzmir Evlenme Teklifiİzmir Evlilik Teklifiİzmir evlilik teklifi organizasyonuİzmir kumsalda evlilik teklifi organizasyonuİzmir otelde evlilik teklifiİzmir restaurantta evlilik teklifiİzmir sürpriz evlilik teklifiİzmir teknede evlilik teklifi organizasyonuKumsalda evlilik teklifi İzmirOtel odasında evlilik teklifiSürpriz evlilik teklifleriTeknede evlilik teklifi İzmirTeknede sürpriz evlilik teklifi İzmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir