İzmir Evlilik Teklifi

İzmirde size özel evlenme teklifi

Klasik evlilik tekliflerinden kaçının. Bunun yerine çok fazla yapılmamış yapmadan çok daha önce belli olmayacak türden evlilik tekliflerini tercih edin. Billbord’a benimle evlenir misin? Yazdırmak artık demode. Ya da gazeteye ilan vermek aynı şekilde. Çünkü bunu herkes yapabiliyor ve çok kolay bir şey bunu yapmak.

Yerinizden bile kalkmadan billboard yaptırabilirsiniz, gazeteye ilan verebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifleri eğer sıradanlığın dışına çıkılabilmiş ise her zaman daha keyifli dakikalar yaşatır. Değişik evlilik teklifi her zaman işe yarar. Bunu kabul edilmesi açısından değil, mutlaka kabul edecektir karşı taraf. Zaten karşı tarafın kabul edeceğini bildiğiniz için teklifi ediyorsunuz. Ama yine de önünüzdeki yıllarda yıllar sonra bunu konuşurken çok özel olması için siz bu konuda çabalamalısınız.

 

İzmirde size özel evlenme teklifi

Evlilik teklifinde en önemli unsur şudur: kişi kendisinden emin olmalı. Kişi bir insanla bir ömür geçirmeye aday olduğunu kendi içine kabul ettirmeli. Bu birinci unsur. İkinci unsur ise karşınızdakinden emin olmak. İzmir kumsalda evlilik teklifi organizasyonu yaptığımız mekanların her biri yüksek kalite ve hizmet yapılan yerlerdir.  Karşınızdaki insanında sizinle evlenmek istediğini bileceksiniz ki karşısına çıkıp evlenme teklif edesiniz.

Evlilik teklifi bir olta atmak gibi değildir. Ben evlilik teklif edeyim de karşımdaki insan ister kabul etsin ister kabul etmesin. Yani evlilik teklifinden cevabını bilmediğiniz soruyu soramazsınız. O cevap evet olmalı ki sorduğunu sorunun bir anlamı olsun. Evlilik bir seçim işidir.

Seçtiniz, siz onu kendinize bir eş adayı olarak seçtiniz. Onunda sizi seçmesi gerekiyor karşılıklı bir anlayış içindedir bu. İzmir teknede evlilik teklifi organizasyonu yaptığımız tekneler birinci sınıf olmakla birlikte belirlenen rotalardan dilediğinizi seçerek o önemli günü harika manzaralar eşliğinde yaşayın. Aşkta karşılık aranmaz fakat evlilik gibi bir mantığın içerisine girdiğiniz zaman mutlaka karşınızdaki insanında sizinle aynı tarzda bir düşüncede olması gerekiyor.

O sebepten en önemli unsur ilk altı ayda asla evlilik konusunu gündeme getirmeyeceksiniz ikinci altı ayda da aklınızdaki bütün soru işaretleri gittikten sonra ve alacağınız cevabın kesinliğinden eminseniz karşınızdaki insana evlilik teklif edebilirsiniz.

 

Evlenme Teklifi Video Galerimiz